Zahradní bazény České Budějovice

Jistě si snadno představíte krásný letní horký den a pohodu, kdy vám stačí jen přejít kousek po zahradě a osvěžit se ve vlastním bazénu. Současný trh nabízí mnoho zajímavých řešení, ale není nutné dělat kompromisy a hledat v katalozích.

Nabízíme vám zahradní bazény jakéhokoli tvaru, velikosti, hloubky i typu. V oboru se pohybujeme s dlouholetou zkušeností a naší velkou výhodou je dispozice vlastní výrobny. Můžeme vám splnit sen a pomoci zbudovat na vaší zahradě skutečné soukromé lázně přesně podle vašich představ.

Váš projekt pomůžeme posoudit a najdeme pro zamýšlený bazén nejvhodnější technologické řešení a materiál i s ohledem na snadnou údržbu, cenovou dostupnost a zejména trvalou kvalitu.

V naší vzorkové prodejně si můžete v reálném prostředí prohlédnout některé z typů vyráběných bazénů. Nejčastěji poptávanými typy jsou zapuštěné foliové bazény , plastové bazény , ale stále populární jsou i nadzemní bazény . Výběr necháme na vás.

Vaše zahrada i rodina si bazén zaslouží. Kdykoli se na nás obraťte, nabídneme vám řešení včetně kalkulace, která pro váš rozpočet nevyčerpá a dovolí vám pořídit i další vybavení k okolí bazénu nebo zahrady. Užijte si každé léto v pohodě s vlastní koupáním.