Oválné plastové bazény

Bazén se stává běžnou součástí každé zahrady a i vy si budete v letní sezoně pochvalovat maximální pohodlí a dostupnost koupání každý den. V závislosti na velikosti vaší zahrady a na přání rozměrů vodní plochy vám pomůžeme zvolit a navrhnout ideální typ. Bazén přímo na míru vám pak i vyrobíme a dodáme.

Oválné tvary plastových bazénů

Plastové bazény oválné patří mezi velmi elegantní typy. Ostré rohy neruší celkový dojem a rovněž přispívají vyšší bezpečnosti a snadnější údržbě, kdy se v rozích neudržuje vrstva nečistot. Oválné tvary jsou nerušivé a nabídnou prostor pro další zajímavá řešení úpravy okolí bazénu.

Námi dodávané produkty jsou vždy vyráběny z vysoce kvalitního deskového polypropylenu. Tento materiál je osvědčený pro svou barevnou a tvarovou stálost. Neméně důležitá je i zvýšená odolnost vůči mechanickému poškození a proražení. Polypropylen dovoluje velmi snadnou údržbu, beze změn snese i ošetřování chemickými čisticími prostředky. I při dlouhodobém vystavení vlivu bazénové chemie a UV záření zůstávají veškeré vlastnosti zachovány v původní kvalitě.

Tyto oválné plastové bazény výborně vypadají v prostoru jakékoli zahrady. Dodávají vodní ploše zvláštní kouzlo. Inspirujte se naší galerií. Rádi vám doporučíme vhodnou velikost i hloubku. Bazén je jistě investicí, kterou ocení celá rodina. Dopřejte si pohodlí vlastního oválného bazénu s krásným a netypickým designem.