Plastové kruhové bazény

Bazény jsou ozdobou každé zahrady. I velmi malý prostor je možné snadno oživit a vytvořit si v něm vlastní vodní lázně. Kruhové bazény právem patří mezi stálice v oblibě.
Plastové kruhové bazény vyrábíme přímo na míru a podle přání našich zákazníků. Základním materiálem pro výrobu vany je deskový polypropylen. Tento materiál vyniká vysokou odolností vůči mechanickému poškození, je zároveň tvarově i barevně stálý. Výborně a beze změn odolává dlouhodobému vlivu UV záření, povětrnostním podmínkám, nízkým teplotám v zimě i působení bazénové chemie. Kruhový tvar navíc umožňuje jednoduchou údržbu, na hladké plochy bez ostrých rohů a hran se nezachytávají a neusazují nečistoty ani vodní kámen.

Umístění plastových kruhových bazénů

Kruhový bazén můžeme doporučit do jakéhokoli exteriéru. Velmi dobře zapadne i do ladění vaší zahrady a domu. Pokud k vašemu domu patří menší plocha zahrady nebo pokud si prostě přejete vyhradit koupání malé místo – kruhový bazén je pro vás to pravé. I v relativně malém kruhovém plastovém bazénu najdete v létě osvěžení a relaxaci. Rodiny s dětmi mohou bez starostí s dojížděním na přeplněné plovárny užívat pohodu. A velkou výhodou je i samozřejmá vysoká kvalita a čistota vody, kterou si řídíte sami. S kombinací s vhodnou filtrací je pak koupání bez nepříjemností i pro alergiky a děti s citlivou pletí.