Foliové bazény České Budějovice

Toužíte-li po nevšedním bazénu, je foliový bazén tím nejlepším řešením. Foliové bazény mají svůj základ ve speciální hydroizolační folii, která zároveň plní i estetickou funkci. Bazénové folie se uplatňují nejen při stavbě nových venkovních a vnitřních bazénů, ale také i pro rychlou a velmi účinnou rekonstrukci bazénů starších.

 Fóliový bazénFóliový bazén

Hlavní výhodou foliových bazénů je možnost vytvořit téměř jakýkoliv tvar. Umožňují výstavbu bazénu přesně podle vašich představ, proto jsou skvělým řešením i pro nejrůznější atypické provedení. Fólií lze totiž potáhnout jakýkoliv tvar, což umožňuje dodat bazénu originální vzhled v podobě například neobvyklých tvarů, různé hloubky i nejrůznějších typů schodů. Máte tak skvělou možnost uzpůsobit bazén svému vlastnímu vkusu.

Při výrobě bazénů používáme špičkové folie, jež se vyznačují dlouhou životností a vysokou pevností. Disponují také skvělou odolností proti UV záření i proti chemicky ošetřené vodě, hnilobě, plísním a odpuzuje mikroorganismy. Mezi její další výhody patří také snadná montáž a možnost rychlé opravy v případě případného poškození. Folie ovšem vytváří nejen povrchovou úpravu bazénu, ale zajišťují i jeho barevné řešení, proto je dodáváme v řadě barevných provedení a vzorů, podle přání zákazníka.

Bazénová folie

U těchto bazénů se používaná technologie hodí  jak pro výstavbu nových tak i pro rekonstrukci stávajících betonových bazénů. Bazénová folie z PVC s protiplísňovou úpravou o tloušťce 1,5 mm je zesílena polyesterovou mřížkou.

Folie je dodávána v několika barevných odstínech a vzorech.