Odélníkové plastové bazény

Plastové bazény obdélníkové umožňují svým geometrickým tvarem maximálně využít celou vodní plochu. I menší bazény těží z rovných linií a uvolní dostatek prostoru pro plavání. Velmi snadná je i pozdější instalace množství doplňků jako jsou schůdky, skluzavky, relaxační koutky a nevyžaduje zvláštní uchycení či úpravy.

Obdélníkový tvar plastových bazénů

Obdélník velmi snadno usadíte do jakéhokoli terénu. Využijete i relativně malou plochu pro vytvoření vodního ráje pro celou vaši rodinu. Celková údržba rovinných ploch je rovněž snadná.
Jsme zkušenými výrobci plastových bazénů . Rádi vám na základě vašeho přání připravíme návrh ideálního obdélníkového bazénu přesně na míru. Naším základním výrobním materiálem jsou polypropylenové desky. Jsou osvědčené pro svou barevnou i tvarovou stálost i při dlouhodobém vystavení povětrnostním vlivům, silnému UV záření a bazénové chemii. Velmi důležitou vlastností je mechanická odolnost vůči opotřebení. Údržba je jednoduchá, povrch je možné ošetřovat všemi běžnými prostředky včetně chemického čistění.

Vlastní bazén přímo před domem ocení nejen rodiny s dětmi. Vlastní koupání, to je především pohodlí, kdy si můžete kdykoli ve volném čase zaplavat a osvěžit se v klidu a soukromí! Díky moderním materiálům a technologiím je možné bazén užívat velkou část roku a ani jeho provoz není složitý a časově náročný. Prohlédněte si naši galerii a nechte se inspirovat. Již příští léto můžete trávit ve vlastních luxusních vodních lázní.